Sexy beautiful nude bride with veil in white erotic lingerie

Nowa Roksa, ale uważaj na haczyk

Nowa Roksa – sprawdź

Roksa.pl – uwaga na podróbki serwisu z ogłoszeniami erotycznymi

Jedna z największych w Polsce stron z ogłoszeniami erotycznymi, Roksa.pl, zawiesiła działalność, a jej twórcy ostrzegają przed witrynami podszywającymi się pod ten popularny portal. Roksa stała się celem działań oszustów, którzy tworzą fałszywe strony, próbując wykorzystać markę Roksa.

Zawieszenie działalności Roksa.pl i postawione zarzuty

Roksa.pl zdecydowała o zawieszeniu działalności kilka dni temu, a powodem tego było zatrzymanie 11 osób, w tym dwóch właścicieli, po rocznym śledztwie. Postawiono im zarzuty między innymi kuplerstwa, ułatwianiu innej osobie uprawiania prostytucji oraz uczestnictwa w zorganizowanej grupie przestępczej.

Popularność Roksa.pl na tle innych serwisów

Roksa.pl była nie tylko największym serwisem z ogłoszeniami erotycznymi w Polsce, ale również jednym z największych serwisów ogólnie. Według danych Similarweb, strona była odwiedzana przez nawet 12 milionów osób miesięcznie, co plasowało ją w piątej dziesiątce największych serwisów w Polsce.

Roksa.pl ostrzega przed podróbkami

Po zawieszeniu działalności Roksa.pl, powstało wiele kopii serwisu, które mogą być potencjalnie niebezpieczne dla użytkowników. Właściciele Roksa.pl informują, że nie mają nic wspólnego z innymi witrynami, próbującymi wykorzystywać markę Roksa, i przestrzegają przed korzystaniem z ich usług.

Przyszłość Roksa.pl – co dalej?

Na chwilę obecną nie wiadomo, jaka będzie przyszłość serwisu Roksa.pl. Biorąc pod uwagę zatrzymania oraz postawione zarzuty, można przypuszczać, że to koniec portalu z ogłoszeniami erotycznymi. Użytkownicy powinni zachować ostrożność i unikać korzystania z serwisów podszywających się pod Roksa.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze